Żyję. Kocham. Jem - Świadomie by KAROLINA BUCHLING
KONSULTACJE E-BOOK PRZEPISY O MNIE BLOG HOME Login

WASZE OPINIE

 

Joasia, Polska

Są takie dni w życiu, kiedy ważne jest zatrzymanie się na chwilę, aby podsumować swoje życie i skorygować tor jego biegu. 

Otóż kilka miesięcy temu, kiedy weszłam na grupę Karoliny, nie wiedziałam co się wydarzy.

Miałam ciężką pracę, problemy w związku i wciąż przybywające kilogramy. Było mi coraz ciężej i dosłownie i w przenośni!

Bardzo potrzebowałam wtedy porady i pomocy. Nawet nie wiedziałam jak bardzo....

Wtedy to właśnie Karolina wyciągnęła do mnie pomocną dłoń i...  serce. 

To było niesamowite. Od wielu lat nikt nie poświęcił mi tyle czasu i uwagi! Kochana Karolina była bardzo dobrym słuchaczem.  Dzięki rozmowom i zadaniom od niej poznawałam siebie i swoje ciało.  Także swoje pragnienia.

Karolina nauczyła mnie zaufania do siebie. Nawet nie wiedziałam jak źle traktowałam własny organizm! Po prostu przestałam go słuchać już wiele lat temu .... Karolina nauczyła mnie komunikacji z ciałem.  Wystarczy chwila i wiem czego moje ciało potrzebuje. Teraz wiem, że moje nawyki żywieniowe odzwierciedlały moje życie.  Teraz wiem co mi służy i czego unikać.  Mam więcej energii i chęci do życia.  Posprzątałam w moim związku i relacjach. Ten proces wciąż trwa! Dzięki pracy ze wspaniałą osobą jaką jest Karolina jestem pewniejsza siebie, bo dostałam dar - swoisty życiowy KOMPAS i nie dotyczy to tylko spraw żywienia. Od własnej rodziny nie dostałam tyle wsparcia.

Stałam się silną kobietą, ufam sobie. 

Moje życie stało się dla mnie ciekawą przygodą. Patrząc wstecz wiem, że robiłam dużo błędów.  Nauczyłam się także szacunku do siebie. Inaczej spoglądam na problemy. Mam więcej czasu dla siebie, bo wiem jaki jest ważny. Ja jestem ważna! Inaczej spoglądam na ciało.  Jest przyjacielem. Wcześniej traktowałam je jak wroga i niewolnika ...

Cieszy mnie niezmiernie ta zmiana. 

Minęły wzdęcia, bóle. Jedzenie i gotowanie są przyjemnością. Zakupy także. Córka popiera mój nowy styl życia, bardzo się zbliżyłyśmy. Odkąd zaczęłam rozumieć moje wnętrze zaczęłam także zauważać wiele ,,na zewnątrz"

 Znalazłam w sobie stabilizację, której całe życie szukałam. Ciało zintegrowało się z duszą! Kiedy zdarzy mi się zjeść za szybko lub za dużo dostaję od mojego ciała sygnały które potrafię odczytać. 

Jestem pełna podziwu jak doskonale nasze ciała funkcjonują i jakie są mądre. To nie jest dziełem przypadku. Tacy się rodzimy tylko z czasem głuchniemy na krzyk naszego ciała. A z czasem nasze ciało się buntuje, staje się słabsze,  choruje. Jedyną drogą jest wsłuchanie się w nasze potrzeby, kontakt z ciałem.   Dla mnie Karolina pomogła mi dokonała tego cudu.

Na powrót jestem całością. 

Dziękuję Karolino ! 

 

Iza, UK

Skontaktowałam się z Karoliną, ponieważ nie radziłam sobie sama ze sobą, byłam pogubiona i żeby poprawić sobie samopoczucie jadłam. Podjadałam między posiłkami, a potem, ponieważ byłam na siebie zła to znów jadłam. I tak w kółko. Nie bardzo wiem po ilu sesjach, i jak to się stało, ale powoli zaczęłam stawać się silniejsza i rozumieć co chcę ze sobą zrobić i czego na pewno nie chcę robić, kim chcę się stać a kim na pewno nie chce być. Już kilka wskazówek na samym początku sesji z Karoliną zmieniło mój stosunek do jedzenia, a co najważniejsze do mnie samej. Zaczęłam akceptować i lubić siebie, dziękować sobie za różne rzeczy zamiast cały czas się karać zjedzeniem czekolady czy ciastek. Teraz mogę powiedzieć ze dzięki Karolinie jestem fajną i szczęśliwa osoba, spełniam się i choć nie jestem najszczuplejsza to jednak pełna podziwu do siebie i życia! Podczas pracy z Karoliną schudłam ok. 8kg bez diety, ograniczeń czy wzmożonego wysiłku fizycznego. Tak jak zmieniało się moje nastawienie do jedzenia i życia, tak jak zmieniałam się ja i moje ciało. Myślę, że nadal jestem w tym procesie mimo, iż zakończyłyśmy współpracę. Polecam sesje z Karoliną każdej kobiecie, która z powodu braku własnej akceptacji nie może ruszyć z miejsca, bo wciąż oczekuje ze coś samo się zmieni. Potrzebna jest praca nad sobą, a z Karoliną zmiana jest możliwa. Pozdrawiam i dziękuję! Iza.

Jola, Polska

Mam na imię Jola. Życie moje jest pogmatwane. Wcześnie straciłam rodziców, braci i męża. Zostałam sama z dziećmi. Miałam bardzo dużo wyzwań, tych mniejszych i większych. Niejednokrotnie czułam, że nie podołam, ale zawsze powtarzałam, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Mijały lata. Dzieci dorosły i mają swoje rodziny. Kiedy nadchodzi czas świąt, szczególnie Bożego Narodzenia, było mi bardzo smutno i przykro. Miałam żal do całego świata, dlaczego to wszystko mnie spotyka. Przychodziły chwile zwątpienia,  załamania i najbardziej czarne myśli, aż spotkałam na swojej drodze Karolinę. Właśnie ona pomogła mi podnieść się i uwierzyć w siebie, zaufać losowi. Wspaniała dziewczyna, która potrafi słuchać. Trwało to kilka miesięcy. Rozmowy były niejednokrotnie trudne…

Podziwiam ją jako wspaniałą kobietę, pełną miłości i zrozumienia dla drugiego człowieka, co bardzo cenię. Bardzo się cieszę, że mogłam z nią współpracować i choć był to kontakt tylko telefoniczny, wierzę w to, że kiedyś osobiście ją poznam i będę mogła jej podziękować za poświęcony czas i za to, że potrafiła dotrzeć do mojego serca, mej wrażliwości i jak mało kto zrozumieć mnie i jak bardzo jest mi ciężko na duszy.

Bardzo dziękuję i chciałabym, aby niosła nadal swoją misję  i mogła pomóc wielu, wielu osobom.

Elia, USA

Nazywam się Elia, przez całe moje życie zmagałam się z nadwagą. Kiedy spotkałam Karolinę byłam bardzo nieszczęśliwa i zestresowana.  Od Karoliny uczę się nie tylko jak jeść i wsłuchiwać się w sygnały, które wysyła mi ciało, ale również jak pokochać siebie i sobie wybaczyć. Dziękuję Ci, że jesteś w moim życiu. 

Gosia, Niemcy

Zapewne niejedna z was boryka się z tymi samymi problemami co ja: odchudzanie-nadmierne jedzenie-odchudzanie-nadmierne jedzenie i tak w kółko. Toczyłam tą walkę tak dobrych 20 lat, aż całkiem przypadkowo napotkałam w sieci na ogłoszenie Karoliny oraz jej pomocy jaką oferuje kobietom w takim położeniu jak ja.

Dzięki niej zaczęłam poznawać samą siebie, rozpoznawać problemy i w czym tkwią, że ciągle prowadziłam żmudną walkę z odchudzaniem. Karolina przeprowadzi cię przez proces poznawania innej płaszczyzny samej siebie i pomoże ci zmienić swoje nawyki nie tylko żywieniowe, bo to tak naprawdę jest wierzchołek góry lodowej. Na każdą sesję z nią bardzo się cieszę i mogę wszystkim polecić. Śmiało możecie jej zaufać, z pewnością poczujecie się lepiej i zaczniecie pewne rzeczy postrzegać z zupełnie innej perspektywy.

Laura, USA

Doradztwo i coaching Karoliny zmieniły moje życie. Stałam się bardziej świadoma swoich wyborów i znalazłam źródło swoich niekorzystnych nawyków żywieniowych. Nauczyłam się, że można uwolnić się od pewnych niezdrowych wzorców, zresetować rytm dobowy i spać spokojniej. Na warsztatach dowiedziałam się, że czasami używamy jedzenia jako ucieczki. Była to dla mnie ważna lekcja, gdyż mam nawyk podjadania w nocy. Nauczyłam się rozpoznawać bodźce, które wywołują u mnie chęć jedzenia nocą jak i podejmować lepsze dla mnie, świadome decyzje.Miłość do siebie była głównym tematem naszych dyskusji, nauczyłam się nie karać siebie samej za wcześniejsze decyzje i przestałam odczuwać potrzebę ciągłej samodyscypliny.Karolina wspaniale przekazuje swoje opinie, spostrzeżenia i wszystkie cenne informacje, które zdecydowanie pogłębiły moją świadomość. Jest bardzo troskliwa i intuicyjna i zawsze ma na uwadze nasze najgłębsze potrzeby. Jej poczucie humoru i osobowość wnoszą lekkość i ożywienie do naszych dyskusji! Nauczyłam się, że konsekwentne codzienne ćwiczenia, które zajmują bardzo mało czasu, mogą zmienić życie. Mentoring Karoliny nauczył mnie jak żyć w pełni i cieszyć się każdą chwilą. Uwielbiam ją!

Dominika, Polska 

Karolina jest bardzo kompetentnym i oddanym trenerem! Uczestniczyłam w jej sesjach grupowych przez 8 tygodni, wraz z innymi kobietami. Karolina wzięła nas w podróż podczas, której uczyłyśmy się zrozumieć naszą relację z własnym ciałem i jedzeniem. Przez cały czas z pasją pomagała nam odnaleźć najlepszą wersję nas samych.

Podczas naszej wspólnej pracy zdobyłam dużo informacji o tym jak działa metabolizm człowieka, co to jest stres i jak wpływa na nasze zdrowie, ale przede wszystkim zrozumiałam moc samoakceptacji! Staram się wykorzystywać wszystkie zdobyte informacje w moim codziennym życiu.Karolina ma bardzo dobre umiejętności interpersonalne - zarządzała niewielką grupą nieznajomych kobiet w taki sposób, że wszystkie byłyśmy gotowe otworzyć się i uczyć od siebie nawzajem.Gorąco polecam sesje Karoliny wszystkim, którzy chcą zdobyć wiedzę na temat samoakceptacji, odżywiania i po prostu odnaleźć swoje miejsca w życiu.

Close

50% POSTĘPU

Czujesz, że jedzenie ma nad Tobą kontrolę? Myślisz, że coś z Tobą jest nie tak bo ciągle jesz?

STOP!

Wszystko jest w porządku, a powodów, dla których jesz jest co najmniej 6!