Uczę jak zamienić odchudzanie na odżywianie, bez kontroli, walki i wyrzutów sumienia.

Karolina Buchling

Jestem Coachem, Psychodietetykiem. Pomagam kobietom, które mimo wielu lat na diecie czują się zagubione, jedzą pod wpływem emocji, mają niekorzystne nawyki żywieniowe lub nie potrafią zaakceptować swojego ciała. 

Moja misją jest zmienić to jak kobiety postrzegają swoje ciało i odżywianie, oraz jak to kobiece piękno postrzega świat. Wierzę, że relacja z odżywianiem i ciałem powinna nas wzmacniać, a nie osłabiać. W tej relacji nie ma miejsca na ból i kontrolę. 

Moje własne zmagania z odżywianiem i z moim ciałem oraz  studia w Instytucie Psychologii Odżywiania w USA potwierdziły moje przekonania, że nasze problemy z wagą i  akceptacją ciała często mają niewiele wspólnego z samym odżywianiem. To kim jesteśmy: nasze myśli, emocje, doświadczenia, przekonania odgrywają równorzędną rolę z tym co wkładamy do ust. 

Placeholder Image
Placeholder Image

Co mnie wyróżnia i sprawia, że klientki odnoszą rezultaty?

Wspieram kobiety, które przez wiele lat na diecie, nie odniosły długotrwałych rezultatów. Razem wdrażamy nowe, łagodne strategie oparte na rozwiązaniu emocjonalnych blokad, uważnym odżywianiu, zbalansowanych posiłkach, zmianie nawyków żywieniowych. Uczę jak naturalnie regulować apetyt, aby pozbyć się kontroli w procesie odżywiania i odnaleźć przyjemność bez wyrzutów sumienia.

Ponadto, pracuję na czterech poziomach jednocześnie emocjonalnym, mentalnym, behawioralnym i duchowym. Dzięki temu docieram do sedna problemów klientek już w pierwszych sesjach i prowadzę do ważnych przełomów, które inicjują proces zmian.

KONSULTACJE

Dołącz do mojego Newsletter'a i pobierz prezent

"5 Zasad Świadomego Odżywiania".

Zamień odchudzanie na odżywianie, bez kontroli, walki i wyrzutów sumienia.

Powered by Kajabi